Klacht: Ongewenste automatische afschriften en verwijdering gegevens

klager5ba57085 op 04 november 2026 over Datablaster AG in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 4 november 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ontvang ongewenste automatische afschriften van Datablaster AG, terwijl ik nooit contact met dit bedrijf heb gehad. Het is erg vervelend om deze afschriften te ontvangen zonder dat ik weet waar ze vandaan komen. Ik wil dat de afschriften onmiddellijk stoppen en dat mijn gegevens uit hun systeem worden verwijderd.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Datablaster AG om de automatische afschriften te stoppen en mijn gegevens te verwijderen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

32 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Datablaster AG

Reactie van de melder van de klacht klager5ba57085

12 minuten geleden - Zeer onbeschoft om zomaar zonder enige toestemming geld bedragen van mijn rekening af te boeken. Ken het hele bedrijf niet en nooit mee in contact geweest.

Reactie van de melder van de klacht klager5ba57085

8 minuten geleden - Zeer onbeschoft om zomaar bedragen van mijn rekening af te boeken zonder toestemming van mezelf. Heb nog nooit van het bedrijf Dateblaster gehoord. Over criminelen gesproken?

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM