Mijn Klacht:
Nadat ik Parship heb uitgeprobeerd maar ik hier toch geen gebruik van wilde maken (ruim binnen de 2 weken), kreeg ik een factuur van bijna 15 0. Bovendien kan ik met de “contacten” die volgens hun gemaakt zijn (een afwijzings bericht is volgens hun al een contact) niet spreken. Wat prima is, maar hebben ze me zelfs daar dus geen dienst in bewezen.
Beetje vreemd ook dat ze me voor 1 week lidmaatschap 4 maanden geld willen bij gebruik bedenktijd.
Het lijkt me niet ok als bedenk tijd op deze manier wordt omzeilt. Ook mijn rechtbijstandsverzekering deelt deze mening. Tot slot reageert parship niet op mijn vragen hieromtrend.
Gewenste Oplossing:
Wanneer de betaling die ze via paypal illegaal hebben geeind ongedaan gemaakt wordt, en ze genoegen nemen met 1 maand abonnements gelden. Daar kan ik me uiterlijk in vinden maar zelfs dat is al veel voor gebruik bedenktijd.

