Mijn Klacht:
Ik wil een onherroepelijke herziening op het bedrag van €36.06 waar ik recht op heb vanwege het door blijven lopen van de parkeeractie terwijl deze op tijd is stopgezet. (Dit bedrag is gebaseerd op twee identieke situaties en wordt nader toegelicht.)
Daarnaast wil ik een officiële klacht indienen tegen de waardeloze klantenservice. Ik ben al sinds 14-4-2021, inmiddels dus al 12 maanden, bezig met het mailen en sturen van bewijzen naar meerdere collega’s. Ik heb iedere keer vreselijk lang moeten wachten voordat ik eindelijk reactie kreeg. Bij reactie moest ik elke keer mijn verhaal opnieuw uitleggen en voelde mij niet begrepen.
14 april 2021 keek ik op mijn parkmobile applicatie en zag ik dat toen ik mijn parkeeractie had stopgezet deze vooralsnog is blijven lopen en er een bedrag open stond van 75.90. Ik stond maximaal een drie kwartier geparkeerd om mijn eten op te halen. Zodra ik het parkeervak verliet reed een andere bestuurder meteen het parkeervak in. Ik heb bewijzen dat ik om 19:06 het parkeervak in reed en vóór 20:35 hier al uit was aangezien ik 20:35 op Parklaan was, wat gemiddeld 15 min rijden is vanaf zone 51. Ook heb ik bewijs dat ik met de auto daarnaartoe heb gereden en geparkeerd stond wachtende op mijn vriendinnen. Om te beginnen heb ik eerst gemaild naar Parkmobile. Ik kreeg maar geen reactie dus heb ik destijds gebeld met Parkmobile waarin mij is toegezegd dat ik de helft van het bedrag vergoed zou krijgen van hun en dat ik als ik mijn bewijzen naar de Gemeente zou sturen het andere deel ook vergoed krijg. (Luister a.u.b. het gesprek terug.). Vervolgens kreeg ik juist van de gemeente te horen, wat achteraf erg logisch is, dat jullie hier zelf volledig voor verantwoordelijk zijn. Ik heb telefonisch contact gehad en zij gaven aan dat ik mijn restitutieverzoek bij mijn provider Parkmobile moest voorleggen. Zij gaven aan dat ik mijn restitutieverzoek bij mijn provider moest regelen, omdat ik een contract heb bij jullie en dat jullie hier normaal gesproken bij helpen, is hun ervaring.
Daarenboven ben ik mijn parkeeracties allemaal nagegaan en is er een identiek probleem voorgekomen donderdag 16 september 2021. Ik stond met dezelfde auto op twee plekken in Rotterdam geparkeerd. Ik had bij het kiezen namelijk een verkeerde parkeerzone gekozen, waarna ik mijn parkeeractie stopte en een nieuwe zone koos. Bij het sluiten controleerde ik nogmaals of dat dit wel goed was afgesloten gezien mijn voorgaande ervaringen. Hierna bleek deze nog open te staan. Ik dacht in eerste instantie dat dit weer was omdat jullie een storing hadden in het systeem gezien mijn voorgaande ervaringen. Na het gecontroleerd te hebben zag ik dat ik twee actieve parkeeracties had lopen.
Ik vind het te bizar voor woorden dat vanwege een fout vanuit jullie kant ik nu zoveel moeite moet doen om mijn geld terug te krijgen. Inmiddels al zo vaak gemaild en bewijzen gestuurd. Tot op heden heb ik nog geen degelijke service ontvangen.
Gewenste Oplossing:
Mijn te veel betaalde kosten zo spoedig mogelijk terug gestort krijgen.
Daarnaast vind ik niet dat jullie je klanten zo kunnen behandelen, dus ik verwacht een betere klantenservice / klachten en bezwaar afdeling.
Enige compensatie voor al de gestoken tijd en moeite zou ook meer dan terecht zijn.


