Geboden Oplossing:
Beste mevrouw Melsen,
Ik vind het jammer om te vernemen dat u meerdere doorgelopen parkeeracties heeft in Bergen Op Zoom. Op geen één van de data's hebben wij een storing gehad waardoor u niet via de Parkmobile app, of één van de ander vier geboden opties, tijdig uw parkeeractie had kunnen afmelden.
U dient, in het geval dat u via de Parkmobile app uw parkeeractie wil afmelden, te allen tijde te wachten tot u de eindtijd- en het bedrag vermeld ziet staan. Eer u dit niet ziet is uw parkeeractie níet afgemeld. Voor in de toekomst wil ik u dan ook ten zeerste aanraden om te wachten tot u de eindtijd- en het bedrag vermeld ziet staan voordat u geforceerd de app afsluit.
Daar waar u alle herinneringen uit heeft staan hebben wij u niet kunnen wijzen op de doorgelopen parkeeracties. Om een dergelijke situatie te voorkomen heb ik voor de gratis herinneringen per email (om de twee uur) en per push notificatie via de Parkmobile app (om het uur) ingeschakeld. Sta de berichtgeving van de Parkmobile app toe op uw beginstart scherm om de herinneringen ook te ontvangen als uw toestel vergrendeld is.
Zoals wellicht bij u bekend is innen wij namens de gemeente de parkeerbelasting bij onze klanten. Dit houdt in dat wij geen parkeeracties- of kosten kunnen wijzigen noch annuleren.
Ik wil u om bovenstaande reden éénmalig tegemoet komen door een parkeertegoed (korting) aan uw account toe te voegen van €5,- (de helft van één van de doorgelopen parkeeracties). De kosten van uw aankomende parkeeractie(s) word verrekend met het parkeertegoed van €5,-. Op uw volgende factuur word het parkeertegoed vermeld.
Ik wens u een fijne dag toe mevrouw Melsen.
Met vriendelijke groeten,
Parkmobile Customer Support ^RG