Klacht: Kon niet inloggen om parkmobile op stop te zetten

GSamburkan op 12 juni 2015 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 12 juni 2015

Een klant van Parkmobile kon zijn parkeeractie niet stopzetten omdat hij niet kon inloggen op de app. Ook een vriend van hem, die eveneens klant is, ondervond hetzelfde technische probleem. Ondanks het opnieuw opstarten van zijn telefoon ontving de klant een sms waarin werd bevestigd dat zijn parkeertijd nog doorliep.

Mijn Klacht:

Heb vandaag om 22:00 uur parkmobile aangezet, tot 23:10 uur. Op moment dat ik hem op stop wil zetten, kon ik niet inloggen. Vriend van mij (ook klant van parkmobile) kon ook niet inloggen wegens technishe probleem. Heb telefoon uitgezet, misschien dat ik dan op die manier hem op stop kan zetten. Krijg om 00:02 uur sms bericht, dat mijn parkeer tijd nog doorloopt. En de vraag is, wat nu ? Groetjes, G.Samburkan

Gewenste Oplossing:

Als parkeertijd wordt gewijzigd naar 23:10 uur!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM