Klacht: Dagkaart zonder melding

Marjolijn90 op 01 december 2017 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 december 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Kuipers, Bedankt voor uw bericht. Wij vinden het vervelend te vernemen dat u meer kosten heeft gemaakt dan de bedoeling was. Echter gelden bepaalde zones enkel het dagkaarttarief ongeacht de parkeerduur om het kort parkeren in deze zones...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Opgelost
Datum 1 december 2017

Een gebruiker van Parkmobile heeft een klacht ingediend over een onverwachte kostenpost van 29 euro voor een dagkaart, terwijl hij dacht dat hij voor een kortere periode parkeerde. Ondanks dat hij de actie normaal startte, ontving hij geen melding dat het om een dagkaart ging. Na contact met de klantenservice voelde de gebruiker zich niet geholpen en merkte hij op dat eerdere parkeerkosten op dezelfde locatie aanzienlijk lager waren.

Mijn Klacht:

Vanochtend moest ik even naar de dierenarts met mijn hond. Ik parkeer de auto, start mijn parkmobile op en selecteer de locatie en start de actie.. niks verliep anders dan normaal.. GEEN extra melding of iets. Om 08.45 actie gestart om 08.56 gestopt.

Zie ik dat er 29 euro in rekening wordt gebracht!!!
Blijkt dat parkmobile een dagkaart heeft verekend.

Ik meteen gebeld.. wat ook achterlijk duur is en je komt geen steek verder..

Volgens hun lag de fout allemaal bij de gebruiker terwijl parkmobile geen melding geeft van let op dit betreft een dagkaart.

Op Dinsdag heb ik precies op dezelfde plek geparkeerd. Toen koste het mij maar 3,80 en nu 29 euro….

Ik heb gevraagd naar oplossingen maar die zijn er eigenlijk niet.. ik zag bij andere klachten dat de belkosten wel terug konden worden gestort dus dan zouden ze ook op die wijze de foutief gemaakte kosten door parkmobile terug kunnen storten op mijn parkeer tegoed.

Ik kijk uit naar jullie reactie..

Gewenste Oplossing:

Ik heb gevraagd naar oplossingen maar die zijn er eigenlijk niet.. ik zag bij andere klachten dat de belkosten wel terug konden worden gestort dus dan zouden ze ook op die wijze de foutief gemaakte kosten door parkmobile terug kunnen storten op mijn parkeer tegoed.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parkmobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parkmobile nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Parkmobile in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Parkmobile een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Parkmobile

Heeft op 07 december 2017 om 10:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Kuipers,

Bedankt voor uw bericht.

Wij vinden het vervelend te vernemen dat u meer kosten heeft gemaakt dan de bedoeling was. Echter gelden bepaalde zones enkel het dagkaarttarief ongeacht de parkeerduur om het kort parkeren in deze zones te ontmoedigen.

Wij zien in uw account dat de parkeeractie is aangemeld met uw inloggegevens door middel van een iPhone toestel. In de app wordt deze informatie gegeven in de zonetitel en bij de tarieveninformatie. Wij willen u adviseren om deze informatie te allen tijde te raadplegen alvorens een parkeeractie aan te melden om dit soort situaties te voorkomen. U kunt de tarieveninformatie vinden onder het 'i' icoon in de app.

Wij kunnen u vermelden dat onze app afhankelijk is van een GPS-signaal om de zones te weergeven op de zonekaart, dit zijn echter suggesties en wij adviseren onze klanten om te allen tijde het zonenummer op straat te controleren. Zo bent u er zeker van dat u altijd het juiste zonenummer selecteert. Ook is het raadzaam om te kiezen voor ‘Zone lijst’, hier kunt u handmatig het juiste zonenummer invoeren. Het wil namelijk nog wel eens voorkomen dat het juiste zonenummer niet word weergeven.

Wij zien dat u op dinsdag 28-11-2017 heeft geparkeerd op het zonenummer 3100 te Delft, hier geldt inderdaad een ander tarief daar dit een andere zone betreft.

Helaas is het niet mogelijk om parkeerkosten achteraf te wijzigen of annuleren, daar wij deze kosten volledig dienen af te dragen aan de betreffende gemeente en dit het enige tarief betreft wat er in deze zone gehanteerd wordt. Onze excuses voor het ongemak.

Wij hopen u voldoende te hebben geïnformeerd. Heeft u nog vragen? U vindt de antwoorden op de meest gestelde vragen op onze website op www.parkmobile.nl/helpdesk. Als het antwoord op uw vraag er niet tussen staat dan helpen wij u graag verder.

Met vriendelijke groet,

Customer Support

Marjolijn90

Heeft op 07 december 2017 om 17:58 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Er wordt in geen enkel opzicht een oplossing geboden.. dus was is volgens jullie nu de oplossing? Want als je de informatie leest bij parkmobile zou ik een melding moeten krijgen dat het een dagkaart zone betreft en ik heb deze niet gehad en geaccepteerd.. en zoals jullie zelf aangeven het bij iphone ook niet gebeurt.. dus er staat onzin vermeld bij jullie informatie? Oftewel leugens?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM