Klacht: app buiten werking

eddie hols op 05 april 2022 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 april 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste E. Hols, Bedankt voor je contact met onze helpdesk! Wat vervelend dat de app niet meer naar behoren werkt waardoor je geen gebruik kunt maken van onze services. Alle facturen in je account staan op betaald en ook de...

Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Opgelost
Datum 5 april 2022

Een gebruiker van Parkmobile ervaart problemen met de app, die niet functioneert vanwege een mislukte betaling, ondanks het doorgeven van een vernieuwde creditcard. Na telefonisch contact blijkt dat de administratie enige tijd in beslag neemt, wat de klant ontevreden maakt. Hoewel de medewerker aangeeft dat de app weer zou moeten werken, blijft de gebruiker problemen ondervinden en is teleurgesteld over de geboden service.

Mijn Klacht:

De app werkt niet meer. Dit omdat de betaling mislukt zou zijn. De creditcard was vernieuwd/nieuwe einddatum op de app doorgegeven, maar nog steeds werkt de app niet.
Telefonisch contact met PM l: komt omdat ze met de fakturatie bezig zijn, dus het zal een aantal dagen duren voordat een medewerker deze administratieve handeling kan doen. Mijn protest dat een paar dagen wachten niet bepaalt klantvriendelijk is, levert geen winst op.
De medewerker verzekert mij dat de app nu wel weer werkt.
Maar, dat is niet zo.
slechte service.

Gewenste Oplossing:

direct de problemen oplossen en mij niet dagen laten wachten op de problemen die zij veroorzaken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Parkmobile in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Parkmobile een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Parkmobile

Heeft op 26 april 2022 om 12:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste E. Hols,

Bedankt voor je contact met onze helpdesk! Wat vervelend dat de app niet meer naar behoren werkt waardoor je geen gebruik kunt maken van onze services.

Alle facturen in je account staan op betaald en ook de betaalmethode Creditcard staat correct geregistreerd, je zou hier dus geen problemen meer mee moeten ondervinden.

Ook zie in de logs (hier registreren wij alle handelingen die je maakt in de app) dat je weer bent ingelogd en parkeeracties kunt starten/stoppen. Ik ga er dan ook van uit dat het probleem inmiddels is opgelost.

Mocht je nog ergens tegenaan lopen of andere vragen hebben dan kan je ons het beste contacteren via parkmobile.nl/contact of onze Twitter/Facebook kanalen. Dit zijn onze primaire contact punten en reageren wij ook sneller op je verzoek.

Ik hoop je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

Customer Service Parkmobile ^NK

Alle klachten die gemeld zijn door eddie hols
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM