Klacht: geen service

jolanda v.d. lee op 11 oktober 2013 over Paradigit in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Paradigit is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Paradigit
Categorie Computerwinkels
Status In behandeling
Datum 11 oktober 2013

Een klant heeft een Asus S400CA laptop gekocht bij Paradigit, die binnen een week traag bleek te zijn. Na meerdere bezoeken aan de winkel en het inleveren van de laptop voor een lange reparatietijd van vier weken, ervaart de klant frustratie over het gebrek aan service, waaronder het ontbreken van een leenlaptop en de moeilijkheid om contact op te nemen met het hoofdkantoor. De klant heeft verzocht om een ruil, gezien de laptop nog geen drie weken oud is en al problemen vertoont.

Mijn Klacht:

Dochter heeft op 21sept jl. een asus S400CA gekocht bij paradigit in Oss.
Binnen 1 week geeft ie al problemen, was heel traag.
Terug geweest naar de winkel nagekekenmet de mededeling dat ze nog even moest aankijken.
Op 11 oktober weer terug gegaan met dezelfde klachten.
De laptop ingenomen en gaat 4 weken duren!!!
Verder geen leenlaptop of iets dergelijks.
Ik zelf gebeld naar hoofdkantoor, voor je iemand gesproken hebt heb je al de hele top 40 gehoord, en dit allemaal met een 0900 nummer.
Verzoek gedaan omdat de laptop die nog geen 3 weken oud is en binnen een week al problemen gaf,om te ruilen, tevens was al geconstateerd dat het aan het apparaat lag.
45 minuten met een uiterst vriendelijke man aan de lijn gehangen die niets dan ook niets kan doen.
Vind ik vreemd dat er geheel geen service wordt verleent, heb diverse kosten gemaakt en ook deze worden niet vergoed.
Zelfs de mediamarkt geeft nog betere service, die betalen nog de gemaakte kosten terug.
Als paradigit deze service op deze wijze doorzet zal het een kwestie van tijd zijn dat deze formule ook het loodje legt.
Tot heden niets mee opgeschoten alleen maar extra kosten gemaakt.
Tevens zeg ik bij deze dat dit de laatste keer dat ik iets bij paradigit iets aanschaf in ons gezin.
Morgen heb ik een feestje waar ik een speech doe en zal dit ongenoegen ook even aantippen, mss zielig maar wel noodzakelijk…..helaas.
Uiteindelijke resultaat

Gewenste Oplossing:

Omwisselen met nieuwe en indien niet op voorraad in winkel een tijdelijke leencomputer.
En mijn gemaakte kosten vergoeden oa. telefoonkosten, parkeerkosten van 3 keer en kosten virus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Paradigit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Paradigit in behandeling genomen

Bericht van Paradigit

12 jaren geleden - Wij proberen telefonisch contact met u op te nemen om met een passende oplossing te komen. Hiervoor is eerder vandaag getracht u te bellen, uiteraard zullen wij u vaker proberen te bellen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM