Klacht: eten bij asia today

siebrand op 22 september 2013 over P R parkeren middelburg station in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 22 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 8 augustus 2013 heb ik bij u u een etentje bij asia today in Groningen gekocht en betaald. Wij zouden afloop van de sluitingsdatum een email van u krijgen daarop een code (bevestiging) DEZE EMAIL heb ik echter niet gekregen
Hetzelfde geldt voor mijn echtgenote die hetzelfde product heeft gekocht en,omdat wijhierwilden gaan eten met vrienden.
Graag zou ik alsnog de bevestiging van ontvangen

Gewenste Oplossing:

Een mailtje met de bevestiging van u.
Mijn mailadres:[email protected]
Mijn echtgenote haar mailadres:[email protected]
Zodat wij alsnog uiteen kunnen gaan
Mvd S. WIERENGA

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over P R parkeren middelburg station

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over P R parkeren middelburg station nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM