Klacht: Oud boek brommertherorie

Arlentico op 09 april 2013 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 9 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb voor mijn zoon in november een boek via de site van de ANWB gekocht voor brommertherorie examen, hij heeft 5 x examen gedaan en is steeds gezakt. Nu blijkt dat hij een oud boek van 2010 heeft. Ik vraag me af of hij daarom steeds gezakt is.

Gewenste Oplossing:

Hij heeft inmiddels privelessen genomen, daar blijkt dat het boek oud was en er fouten in stonden. De oplossing lijkt mij: vergoeding van de gedane examens en het gekochte boek. En zorgen dat jullie boeken zijn ge-update !

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM