Klacht: Originele ornamenten Disney verwijderd

Gruttos op 28 november 2022 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 28 november 2022

Een gebruiker van Vinted.nl ervaart frustratie omdat zijn advertenties voor originele Disney kerstboomjuweeltjes worden verwijderd. Hij benadrukt dat het veel moeite kost om de items gedetailleerd te fotograferen en te adverteren, en vindt het teleurstellend dat deze advertenties niet blijven staan.

Mijn Klacht:

Ik wil mijn kerstboom juweeltjes van Disney verkopen via Vinted,echter worden deze verwijderd. Het zijn originele stukken uit een gerenommeerde Disney winkel.
Het is best veel werk alles gedetailleerd op foto te zetten en de advertenties te plaatsen. Niet echt fijn wanneer deze dan verwijderd te zien!!!

Gewenste Oplossing:

Ik kan geen contact met Vinted erover opnemen,dus ik kan niet eens antwoord krijgen,wat erg frustreert.
Ik zou graag zien dat zij in contact met mij komen zodat ik duidelijkheid krijg en toch mijn spulletjes kan verkopen,want an sich werkt het prima.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vinted.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vinted.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gruttos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten