Klacht: geen levering

G.H.v.Barneveld op 15 november 2016 over Opladers-accu.nl webshop in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 15 november 2016

Een klant heeft een klacht ingediend over de webshop Opladers-accu.nl vanwege het uitblijven van de levering van zijn bestelling. Ondanks eerdere communicatie over de verwerking van de bestelling, blijft de klant ontevreden over de lange wachttijd en vraagt om een update.

Mijn Klacht:

Beste Guus van Barneveld
Bedankt voor je informatie.

Wij zullen uw bestelling zo snel mogelijk te verwerken.

Fijne dag!

Engel

2016-11-13 2:31 GMT+08:00 :

Beste Angel,
Hierbij de foto’s
De maten zijn: uitwendig 7,45 mm inwendig 5,0 mm.
Hoe lang moet ik nog wachten?
Guus van Barneveld
0653938182

From: nlaccu.nl
Sent: Friday, November 11, 2016 5:14 AM
To: Guus Van Barneveld
Subject: Fwd: !!! Bevestigen bestelling Nr.: 110000465

Gewenste Oplossing:

niet tevreden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Opladers-accu.nl webshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Opladers-accu.nl webshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten