Geboden Oplossing:
Beste Martijnmeijer,
Wat naar om te lezen dat je bent opgelicht via Marktplaats, het maakt het nog eens extra zuur dat je achteraf ook nog eens bent uitgelachen.
Uit je bericht begrijp ik dat je voor de aankoop van een dienst, een bedrag hebt overgemaakt via Tikkie.
Dit IBAN is een tussenrekening van Tikkie bij ABN AMRO.
Als je via Tikkie hebt betaald, gaat het geld via deze tussenrekening uiteindelijk naar de ontvanger van het geld. In de details van de afschrijving zie je, behalve eerder genoemd IBAN, nog een ander IBAN. Dit IBAN is van de betreffende aanbieder van de dienst, waar het geld naartoe is gegaan.
Net zoals bij alle betalingen waar je zelf akkoord voor geeft, kan deze betaling niet teruggehaald worden. Dit is namelijk alleen mogelijk bij een automatisch incasso.
Daarom raad ik je aan om aangifte te doen bij de politie. De politie kan een onderzoek starten naar de betreffende IBAN en verdere maatregelen nemen.
Maak ook een melding via het Tikkie Whatsappnummer (0613768528). Zo zijn ook zij op de hoogte en starten zij een onderzoek naar deze Tikkie gebruiker.
Ik ga ervan uit je hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groet,
Gabie
ABN AMRO Webcare