Klacht: Onterecht afgeschreven bedrag van € 49,99

Magister52 op 17 augustus 2026 over Google Play in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 17 augustus 2026

Een gebruiker heeft een klacht ingediend over een onterecht afgeschreven bedrag van € 49,99 door Google Play, naast een correcte afschrijving van € 1,45 voor een vertaling via pdfsimpli.com. De gebruiker betwist de afschrijving van € 49,99 en verzoekt om terugstorting, waarbij hij geen aanspraken op een vermeend abonnement accepteert.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling gedaan voor een vertaling door pdfsimpli.com en heb hiervoor gebruikgemaakt van Google Play. Tot mijn verbazing is er € 1,45 afgeschreven voor de vertaling, maar ook € 49,99 door Google Play. Dit klopt niet en ik wil dit bedrag niet betalen, vooral niet voor een eenmalige actie. Ik verzoek om terugstorting van het bedrag van € 49,99 en ik accepteer geen aanspraken op een vermeend abonnement.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat het bedrag van € 49,99 wordt teruggestort en dat er geen verdere afschrijvingen plaatsvinden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Google Play

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM