Klacht: onheuse bejegening aan de deur

Koning marsmanlaan op 02 juni 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 juni 2015

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over een onprofessionele en intimiderende benadering door een verkoper in een Vodafone-jasje. Ondanks herhaaldelijke afwijzing bleef de jongeman aandringen en belde hij meerdere keren aan, wat leidde tot een onveilige situatie. De klant overweegt nu om het abonnement op te zeggen en heeft de politie ingeschakeld.

Mijn Klacht:

Vanmiddag zijn wij zeer onheus bejegend door een jongeman in Vodafone-jasje. Mijn echtgenoot gaf aan geen belangstelling te hebben. De jongeman nam daar geen genoegen mee en riep hem ter verantwoording over de reden. Hij nam geen genoegen met ‘nee’. Mijn man deed de deur dicht, waarna de jongeman nog 3 keer aanbelde en mijn man ter verantwoording riep. Ik heb geprobeerd hem te zeggen dat wij geen belangstelling hadden, en gevraagd met welke formulering hij wel genoegen nam, maar dat werd niet geaccepteerd. De jongeman was uiterst intimiderend en agressief in zijn benadering. Pas toe mijn man een foto van hem maakte en hem dringend sommeerde om te gaan, vertrok hij. Deze manier van benaderen doet Vodafone én ons geen goed. Wij gaan dan ook ons abonnement opzeggen.De politie, die ik benaderde, heeft contact gezocht met Vodafone, omdat het mij niet lukte en kreeg daar te horen dat zíj dienden te handhaven en dat Vodafone niets kon doen. De omgekeerde wereld lijkt mij. U stuurt tenslotte mensen langs de deur, die zich onbehoorlijk gedragen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als programma Radar mijn klacht in hun programma behandelt.
Ik heb daartoe inmiddels stappen ondernomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie