Klacht: Al 2 weken geld kwijt

Mathys op 31 juli 2020 over Obelink Winterswijk in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Obelink Winterswijk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Camping & Outdoor
Status Open
Datum 31 juli 2020

Een klant heeft op 16 juli een loungeset gekocht bij Obelink voor 689 euro, maar de levering op 21 juli heeft niet plaatsgevonden en er was geen informatie over een nieuwe leverdatum. Na annulering van de bestelling op 31 juli heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen, omdat de set mogelijk verloren is gegaan bij de logistieke dienstverlener. De klant adviseert anderen om naar een andere winkel te gaan voor betere service.

Mijn Klacht:

Op 16-07 een loungeset a 689 euro gekocht bij Obelink.
Op 21-07 niet geleverd en men kon niet aangeven wanneer deze wel geleverd zou worden.
Opdracht geannuleerd en 31-07 nog geen geld terug omdat de set bij Verhoeven logistiek staat of misschien wel weg is.
Tot die tijd mijn geld dus kwijt.

Ik raad iedereen aan om naar de Wit in Schijndel te gaan waar men wel fatsoenlijke service heeft.

Gewenste Oplossing:

Geld zsm terug storten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Obelink Winterswijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Obelink Winterswijk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mathys
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM