Mijn Klacht:
Al weer enige tijd bezig met Nuon , over een volgens hun nog niet betaalde afrekening (wel betaald).
Omdat het mij de vorige keer ook niet lukte om het op een normale wijze te regelen was ik genoodzaakt de automatische incasso in te trekken.
Wat zo blijft ! (ik betaal met ideal )
Deze afrekening al op 27-01 2014 met ideal betaald.
Deze betaling van de giro via de mail naar de Nuon gestuurd.
Hier neemt Nuon geen genoegen mee ,nee, ze willen papieren afschriften zien, en mijn rekening gaan controleren (Pardon?)
Dat ze hun administratie niet op orde hebben heb ik al eerder meegemaakt.
Geprobeerd met de medewerkers dit op te lossen , te vergeefs.
Ze dreigen met van alles, aanmaningskosten ,deurwaarders ,afsluiten en opzeggen van het contract , en dat terwijl je wel betaalt hebt!!
Weer wordt je geschoffeerd en niet serieus genomen.
Vandaag kreeg ik een mail dat ze de zaak uit handen geven naar Cannock Chase Incasso .
Volgens mij is dit bewust zo gedaan omdat het bedrag te klein is om te gaan procederen , en Nuon je zo onder druk gaat zetten om te gaan betalen .Het incassobureau gebeld ,de situatie uitgelegd, dat zegt niets te kunnen doen omdat ze van de Nuon moeten horen dat ik betaald heb (wat ik al gedaan heb).
Dit voel ik als een soort terreur , ik krijg een opgelicht gevoel!!
Gewenste Oplossing:
Na een gesprek met Cindy Kroon deze afhandeling bespreken.
Hier MOET wat gaan gebeuren.
Ik wil als betalende klant behandeld worden , niet als een wanbetaler!

