Mijn Klacht:
Wasbak besteld bij bol.com via een partner van hun. Savonds ingemonteerd en gezaagd in ons nieuw gekochte werkblad, blijkt na goed licht een hoek afgebroken te zijn vervolgens gelijmd en overheen geschilderd zodat het haast niet zichtbaar is. Klachten meerdere malen ingediend bij bol.com want ja daar hebben we de bestelling geplaatst. Daar hebben we de betaling gedaan. Enigste reactie die we krijgen is bestel maar een nieuwe van dezelfde. Na 10x bellen omdat de wasbak niet meer beschikbaar was en we met een ingezaagd werkblad plus kapotte bak zaten te kijken we een oplossing verwachtte, voor een fout die niet aan onze kant ligt op te lossen. Uiteindelijk na 3 weken was de bak leverbaar en kreeg ik als enigste oplossing bestel de bak maar snel en retourneer deze dan maar als die binnen is. (ter verduidelijking, we moesten met 2 kleine kinderen gebruik maken van deze bak tot we een vervangend artikel met of dezelfde maten binnen kregen of dezelfde maar dan heel, we hadden heel internet al afgespeurd maar de inmetingen zijn allemaal niet vergelijkbaar waardoor we honderden euro’s duurder uit zouden komen voor en een nieuwe wasbak en een nieuwe werkblad, kortom geen mogelijkheid dus we moesten wel) besteld en wel verwachten we hoopvol op goed resultaat na heel veel stress en gedoe. Maar nee hoor de volgende bak kwam binnen en was helemaal kapot de hoek was nog erger afgescheurd en er zaten overal krassen op. Ik was helemaal over de rooie zo klaar want je verwacht na 6 weken 10 verschillende medewerkers gesproken te hebben toch enige coulance verwachten maar nee hoor nul verantwoording nemen. We hebben gebeld, foto’s gestuurd van beide bakken voor het geval dat ze dachten dat we ze voor de gek hielden. Meerdere mails na de betreffende partner gestuurd maar geen enige hulpverlening of medewerking. We worden van het kastje na de muur gestuurd. Er word gezegd dat we voor de 3de keer nog maar een bak moeten bestellen om in alle hoop te mogen verwachten dat die wel goed is, en zelfs maar een emmer te gebruiken als je zo graag je geld terug wil en dan hopelijk over een jaar wederom een nieuwe keuken te kunnen kopen voor een niet door ons gemaakte fout. Het is te belachelijk voor woorden hoeveel moeite je moet doen om 100 euro die al aan kosten gemaakt zijn door heel hun personeel die nergens werk van maakt.
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht in zoverre de medewerking voor een bak geleverd aan ons zonder hem te hoeven bestellen wederom voor een duurder bedrag omdat we niet anders kunnen. Maar dat is me laatste redmiddel aangezien ik niet verwacht dat ik een fatsoenlijk iets binnen krijg.
Dus verwacht mijn geld terug te krijgen en als coulance die bak maar voor lief te nemen zodat we met veel spijt en pijn deze in gebruik onafgemonteerd en wel te kunnen nemen totdat we weer gespaard hebben voor een nieuw werkblad en vervolgens een nieuwe wasbak om dan wel een mooie afgewerkte keuken te kunnen gebruiken.
Kortom het is voor ons onmogelijk om nu het geld aan een nieuw werkblad en wasbak uit te kunnen geven om te kunnen monteren, we zitten met 2 kinderen en ben ook eind maart uitgeteld dus laten we het alsjeblieft zo snel mogelijk opgelost kunnen hebben zodat we verder kunnen met ons leven en ons niet druk hoeven te maken aan een hoeveelheid kosten die er wel niet aan kunnen komen wat we momenteel niet aankunnen.

