wachtern
Klacht van hofland14 op 01 maart 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
ik moest ******* 1 1/2 uur wachten voor dat ik een keer in de trein kon Lees meer
Bij NS zijn 71 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over NS. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
De Nederlandse Spoorwegen, NS is winnaar van de Klacht.nl awards in 2012 en 2013. Ongeveer 7% van de Nederlandse bevolking reist iedere dag per trein.... Lees meer >
NS is een bedrijf actief in de categorie Openbaar Vervoer. Op Klacht.nl zijn in totaal 8742 klachten gemeld over NS. Hiervan zijn er 6737 opgelost (77%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met NS delen.
De meest voorkomende klachten over NS gaan over: klacht, trein, abonnement, station, klantenservice. Op basis van de 8742 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. NS lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 77%.
Stappenplan bij een klacht over NS:
1. Neem eerst contact op met NS — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Bij busdiensten gelden vergelijkbare regels. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten en een klachtenprocedure te bieden.
Neem contact op met NS via hun officiële website.
U kunt een klacht over NS indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor NS.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.742 klachten over NS ingediend, waarvan 62 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Openbaar Vervoer, klachtmelden.
NS lost 77% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 6.774 van de 8.742 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over NS gaan over Beschadigd product of pakket van NS, Klantenservice problemen met NS, Retour en terugbetaling problemen met NS. Bekijk alle NS klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van NS is 030-751 51 55, bereikbaar op ma-vr 07:00-19:00, za-zo 08:30-17:00. U kunt ook een klacht over NS indienen via Klacht.nl, waar NS actief klachten behandelt.
NS heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,5 op 10, gebaseerd op 37 beoordelingen.
NS reageert gemiddeld binnen 8 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert NS niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van hofland14 op 01 maart 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
ik moest ******* 1 1/2 uur wachten voor dat ik een keer in de trein kon Lees meer
Klacht van adrie de bruin op 01 maart 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Mijne Heren, We hebben 2 dagkaarten in spoordeelwinkel gekocht via de Computer. We hebben ook een OV kaart. Maar als je met de OV kaart reist krijg je korting in de Qpark(auto geparkeerd) in Sittard. Nu hielden we t kaartje (A viertje)... Lees meer
Klacht van Wamel op 01 maart 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
De trein van (ca.) 8:16u, die overigens ook al weer te laat was op station Zaltbommel was weer eens vol. Wij konden er weer eens niet in. Dus maar weer te laat op school, bedankt stelletje amateurs bij de NS!! Misschien... Lees meer
Klacht van Raymond Dielemans op 01 maart 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Vrijdag 26 februari hadden wij eerste klas kaarten om te reizen half10 hadden we de trein rechtstreeks naar de Rai vanaf Weert 3 keer overstappen met de trein waar we normaal 1.5 uur over doen was nu3.5 uur. Dat nog... Lees meer
Klacht van Mwh1710 op 29 februari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Mijn vriendin en ik pakte de trein om 20:27 van station velp naar station elst. Deze trein had minstens 10 minuten vertraging, toen we eindelijk in de trein zaten werd ons vertelt dat we op station arnhem maar uit moesten... Lees meer
Klacht van I.W. Pruiksma op 29 februari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Vandaag, 25-02-2016 is een bedrag van '€50 afgeschreven van onze rekening met machtigingskenmerk 100000691112, en transactiereferentie 2023332363. Graag wil ik van u weten waarom dit is geïncasseerd van onze rekening. Zij hebben geen abonnement of iets dergelijks bij de NS. Graag zo... Lees meer
Klacht van I.W. Pruiksma op 29 februari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Vandaag, 25-02-2016 is een bedrag van '€50 afgeschreven van onze rekening met machtigingskenmerk 100000691112, en transactiereferentie 2023332363. Graag wil ik van u weten waarom dit is geïncasseerd van onze rekening. Zij hebben geen abonnement of iets dergelijks bij de NS. Graag zo... Lees meer
Klacht van anniehoeffie op 29 februari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Gisteren 28 febr.wilden mijn vriendin en ik terugdeinzen van Amsterdam naar Gilze -Rijen. De trein zat echter overvol en we werden erin gepropt. We konden niet voor of achteruit. Stonden klemvast tussen andere mensen... Lees meer
Klacht van Manondevos op 29 februari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Door de vertraging van de intercity richting Schiphol die om 23:30 op Bijlmer station moest zijn, hebben vele mensen die vanaf symfonica in Rosso kwamen, de intercity richting Roosendaal gemist. Dankzij de blinde machinist die niet de grote groep mensen... Lees meer
Klacht van Sstam op 29 februari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Gisteren(zondag 28 feb) zouden mijn vriendin en ik gezellig naar het concert van Marco Borsato. Al vroeg vertrokken vanuit Hoorn. Toen we bij de overstap op Schiphol kwamen hoorde we dat de trein vertraging had, dit kan uiteraard. Wij... Lees meer