Klacht: Herroepingsrecht en klantenservice niet bereikbaar

Joluelbers op 30 juli 2021 over Noordhollands Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Noordhollands Dagblad has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 30 juli 2021

Een abonnee heeft zijn abonnement opgezegd via het modelformulier, maar heeft hierop geen reactie ontvangen. Daarnaast ervaart hij problemen met de klantenservice, waar hij na 16 minuten en 39 seconden wordt opgehangen.

Mijn Klacht:

Ik heb al een paar weken geleden via het modelformulier opzegging mijn abbonement opgezegd. Maar hier heb ik geen antwoord op gehad.
Probeer ook de klantenservice te bellen, maar daar wordt je na 16 min en 39 seconde opgehangen.

Gewenste Oplossing:

Als het abbonement wordt opgezegd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Noordhollands Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Noordhollands Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joluelbers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM