Klacht: NL13 ABNA 0506 4173 44

Kiko.v op 28 november 2018 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 december 2018
Reactie van het bedrijf:

Op 28 november is deze klacht geplaatst op dit forum. Hierop hebben we gereageerd en uitleg gegeven. Op deze reactie hebben we geen bericht meer terug ontvangen. We gaan er dan ook vanuit dat het zo duidelijk is voor de...

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 28 november 2018

Een klant heeft melding gemaakt van oplichting via Facebook, waarbij hij 36 euro heeft overgemaakt naar een rekeningnummer van ABN AMRO, maar het beloofde spel heeft hij nooit ontvangen. De overboeking was gedaan naar een rekening op naam van Arend. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hey ik zag jullie nummer op de site staan ik ben door dit nummer opgelicht NL13 ABNA 0506 4173 44 via Facebook. Hij bood hier een spel aan Red Redemption en zij dat hij hier FIFA voor zou gaan kopen.
Hij woonde 34 kilometer van mij vandaag en ik vond dat te ver om te rijden voor een spel. Dus uiteindelijk stuurde hij mij een tikkie waarbij de rekening nummer op de naam Arend stond en had ik 36 euro naar hem overgemaakt. Eindstand heb ik het spel niet ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het geld op mijn rekening is terug gesteld en deze meneer zijn rekening word geblokkeerd

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Kiko, Vervelend dat je denkt opgelicht te zijn! Begrijpelijk dat je dan wilt nagaan of je je geld terug kan krijgen. Helaas is het niet mogelijk om een betaling die definitief is verwerkt ongedaan te maken. Wanneer je het idee hebt dat je bent opgelicht, raad ik je aan om aangifte te doen bij de politie. Het rekening nr. dat je in je bericht noemt is het tussenrekening nr. van Tikkie. Via de omschrijving kan je ook het rekening nr. vinden van de ontvanger. Zou je dit rekening nr. ook willen doorgeven aan Tikkie? Je kunt ze bereiken via: 06 - 8365 4343 Hiermee krijg je het geld niet terug, maar zo kan Tikkie wel gepaste maatregelen nemen. Vriendelijke groet, Philippine ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 12 december 2018 om 14:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 28 november is deze klacht geplaatst op dit forum. Hierop hebben we gereageerd en uitleg gegeven. Op deze reactie hebben we geen bericht meer terug ontvangen. We gaan er dan ook vanuit dat het zo duidelijk is voor de plaatser van de klacht en zetten de klacht als opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM