Klacht: Niet thuis bericht

N. Van Well op 01 juni 2018 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 juni 2018
Reactie van het bedrijf:

Hallo Nick, Verveld om te horen! volgens de levensloop zouden wij om 10:16u bij jou dit pakket moeten aangeboden hebben. Ik zie ook al dat wij de eerst volgende werkdag dit packet bij onderstaande parcelshop gaan aanbieden: BENOIST KANTOORVAKHANDEL HAAGWEG...

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 1 juni 2018

Een klant heeft een dag vrijgenomen om een pakket van DPD te ontvangen, maar ontdekte dat de bezorger niet had aangebeld en in plaats daarvan een briefje had achtergelaten om het pakket de volgende dag op te halen. Telefonisch contact met DPD leverde geen oplossing op, en de klant uitte zijn onvrede over de herhaalde slechte bezorgservice en het gebrek aan verantwoordelijkheid van de bezorger.

Mijn Klacht:

Een hele dag vrij genomen, gekluisterd in huis, met de verwachting een pakket te kunnen aannemen. Blijkt plots dat DPD is langsgeweest en een briefje in de bus heeft gedaan waarop staat dat ik het pakket de volgende dag ná 17.00u pas kan ophalen. Dit terwijl je zowat naast de deurbel aan het wachten bent.

Telefonisch contact met DPD levert ook niks op, aangezien ze geen telefonisch contact kunnen leggen met de bezorgers en ik dus, met andere woorden, pech heb en de volgende dag zelf het pakket elders moet gaan ophalen. Belachelijk!

Een actie die DPD wél kan ondernemen is de bezorger er op zijn minst op aan spreken dat hijzij een waarschuwing krijgt vanwege de luiheid niet eens aan te bellen. Dit is niet de eerste keer dat dit gebeurt, vandaar ook de klacht. Anno 2018 moet er toch wel iets te regelen zijn wat betreft het contact kunnen leggen tussen het DPD kantoor en de bezorgers.

Het moge duidelijk zijn dat ik DPD als bezorgdienst zoveel mogelijk ga proberen te mijden. Genoeg andere en betere alternatieven.

Gewenste Oplossing:

Tevreden had ik geweest wanneer het pakket alsnóg vandaag had kunnen worden geleverd. Helaas is dat dus niet mogelijk zoals blijkt uit bovenstaand verhaal.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DPD

Heeft op 01 juni 2018 om 11:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

N. Van Well

Heeft op 01 juni 2018 om 12:40 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Hallo Martijn,

Het is geen ja nee verhaal of de chauffeur is langs geweest. De chauffeur is zeker langs geweest want er lag een bericht in de brievenbus.

Mijn punt is dat de chauffeur niet aan belt, maar er liever voor kiest het pakket elders te bezorgen, er waarschijnlijk van uitgaande dat er rond 10.16u niemand aanwezig zal zijn gezien het een werkdag betreft. Een werkdag waar ik dus voor heb geregeld thuis te kunnen zijn om het pakket te kunnen aannemen.

In deze situatie lijkt het mij dan ook niet meer dan logisch dat de betreffende chauffeur hierop zal worden aangesproken. Een kleine moeite voor u, met een waarschijnlijk beter verloop van toekomstige bezorgingen door deze chauffeur.

Groet, Nick

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM