Klacht: Niet ontvangen bestelling

Anique Aalten op 14 december 2019 over Nova fashion in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 14 december 2019

Een klant van Nova Fashion heeft een bestelling geplaatst die op 4 december zou worden bezorgd, maar deze is nooit aangekomen. Ondanks herhaalde e-mails heeft de klant alleen een automatisch ontvangstbericht ontvangen en geen verdere reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling geplaatst. Op 4 december kreeg ik een mail dat deze de volgende dag bezorgd zou worden. Dit is hier gebeurd. Ondanks meerdere emails heb ik behalve het automatische ontvangstbericht,geen reactie gekregen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn bestelling krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nova fashion

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nova fashion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anique Aalten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM