Klacht: Namaak uggs

Heidi1970 op 31 december 2012 over Barberculture in de categorie Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 december 2012

Een klant heeft verschillende UGG-producten, waaronder handschoenen, een sjaal, een muts en een tas, aangeschaft bij Barberculture. Volgens de klant zijn de geleverde artikelen van zeer slechte kwaliteit en lijken ze niet op de foto's op de website. Daarnaast heeft de klant geen reactie ontvangen op e-mails of een oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb handschoenen sjaal muts en tas van ugg gekocht bij barberculture! Op de foto’s ziet het er allemaal echt uit, maar in realiteit is het echt fake, zeer slechte namaak lijkt niet op wat op de foto’s staat
Hij reageert niet op mails of biedt geen oplossing aan

Gewenste Oplossing:

Geld terug of toch tenminste een deel ervan!! Ik kan niks met die spullen doen, had ze gekocht voor kerstcadeaus maar ze zijn zo slecht dat ik het aan niemand durf geven. De mensen zouden beledigd zijn! Zo voel ik me ook opgelicht!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten