Mijn Klacht:
Trefwoorden: niet geleverd, niet communiceren, niet reageren, niet nakomen
Tot voor kort was ik heel tevreden over de service en snelheid van MyCom.nl en de winkel van MyCom in Castricum.
Maar de handelswijze van MyCom na het bestellen van een Macbook stelt me zwaar teleur en vind ik on-professioneel:
Mycom bood op de nationale website een Apple 13” MacbookPro, die ”gebruik maakt van 256GB PCIe-based Flash en is uitgerust met 8GB werkgeheugen” voor 1349 Euro aan.
De prijs was mooi laag, maar niet irreëel laag. Dat de prijs op de nationale MyCom site stond, was voor mij een reden te meer voor de geloofwaardigheid van de aanbieding. Kortom: ik heb gechecked en nogmaals gechecked om te concluderen dat de aanbieding redelijk was.
Op 9 mei bevestigde me een verkoper in de Castricumse MyCom-winkel deze specificatie.
De volgende dag bleek dat de laptop wel 8GB, maar 128 GB i.p.v. 256GB SSD bevatte. De telefonische reactie van de support aan de verkoper was: “Voor 1349 Euro kunnen we niet leveren..”
Nog dezelfde dag heb ik een Email naar [email protected] gestuurd, waarin ik de situatie heb uitgelegd en heb ik MyCom verzocht de laptop zoals aangeboden op de site te leveren.
In de afgelopen drie weken heb ik ondernomen :
– Ik heb drie E-mails gestuurd aan info@mycom zonder één antwoord te krijgen
– Tel. reactie Klantenservice na de eerste Email “U moet die Email nog een keer naar [email protected] sturen”; gedaan
– Ben drie keer voor gesprek naar MyCom Castricum gegaan om met hen naar een oplossing te zoeken, tevergeefs
– De winkel heeft twee toezeggingen gedaan, die ze niet zijn nagekomen.
MyCom heeft volgens EIGEN ZEGGEN een fout gemaakt. De website is snel na mailen van mijn klacht veranderd….
Het is onterecht dat MyCom alle aanspraken afwijst, niet reageert en mij in de kou zet.
Gewenste Oplossing:
Hierbij verzoek ik MyCom om:
- de laptop volgens de website specificatie van begin mei 2014 te leveren.
Daarnaast zou ik het op prijs stellen als
- [email protected] vanaf nu wel reageert op klachten (ook van anderen)
- de gegevens op de website beter worden gecontroleerd en gespecificeerd, zodat een deel van de klachten kan worden voorkomen.
Graag wil ik als klant weer komen bij MyCom en MyCom-Castricum, een winkel met technisch deskundig personeel.

