Mijn Klacht:
14 April-2014, de laptop van mijn dochter naar Mycom Amersfoort gebracht, deze was 1.5 jaar oud en zat dus nog in de garantie van Samsung (2 jaar) en al helemaal in de extra garantie van 3 jaar waar Mycom mee adverteerd, De laptopvoeding was kapot gegaan en er kwam rook uit de laptop. (Samsung NP305E7A-S01NL-AMD C).
Mycom heeft de laptop verzonden naar het reparatie centrum (HarmonySf) en nog dezelfde week kwam het bericht van dit servicecentrum, de schade was door externe bron veroorzaakt en viel buiten de garantie en zou gerepareerd kunnen worden voor 312 Euro.
Er werd geen bewijs geleverd waar dat aan te zien was.
Teruggegaan naar Mycom na advies gevraagd te hebben bij de consumentenbond, zij hebben mij toen gemeld dat zij feedback bij de reparateur zouden vragen, die feedback werd van de reparateur naar mij gezonden in de vorm van een foto.
Wat bleek, hoekje van de laptop beschadigd, barstje in het ventilatierooster en barstje in de aansluiting van de voeding en een ontbrekende toets.
In mijn ogen normale gebruikersschade aan een laptop die 1,5 jaar bijna dagelijks mee naar school is geweest en nooit is gevallen.
De reparatiedienst is echter onverbiddelijk, en Mycom Amersfoort verschuilt zich achter de reparatiedienst : “Als zij zeggen dat het buiten de garantie valt dan kunnen wij daar niets aan doen”
Saillant detail: op de reparatiebon die door Mycom Amersfoort is ingevuld staat het volgende: krasjes en linkerscharnier zit los, en krasjes rondom.
Enige toezegging die ik na 4 bezoeken bij Mycom op 5-5-2014 krijg is dat zij het BTW Deel voor hun rekening nemen de Laptop kan voor ca 250 euro gerepareerd worden. Omdat mijn dochter de laptop voor school nodig heeft heb ik dat onder protest geaccepteerd, een nieuwe laptop kost uiteindelijk meer. (ter info WRMA-170195 is het reparatienummer)
Overigens is er door Mycom geen enkele keer gereageerd (telefoon of e-mail) dat is ook de reden dat ik in totaal 4 maal daarheen ben gegaan
Gewenste Oplossing:
Omdat ik vindt dat de Laptop gewoon onder garantie gerepareerd zou moeten worden omdat hij niet is gevallen en de geconstateerde schade in mijn ogen onder gewone gebruik schade valt ben ik pas tevreden als de laptop Kosteloos gerepareerd wordt.

