Mijn Klacht:
Op dinsdag 18 februari bestel ik in de avond een laptop van Asus op de website van Mycom. De laptop is afgeprijsd van 699 naar 499 euro.
De website geeft aan dat het het laatste exemplaar is, ik heb dus geluk en bestel deze laptop.
Ik krijg een confirmatie-email met ordernr.1643530, laptop op te halen de dag erna in Zaandam.
Ik bel de dag erna met een medewerker van Zaandam. Blijkt dat de laptop al weg is en ook niet meer binnenkomt. De medewerker kan niks voor me betekennen, en daar moet ik het mee doen.
Ik bel daarna met het betaalde servicenummer, deze medewerker adviseert me een email te sturen naar de klantenservice.
Tot twee maal toe heb ik contact via email, ene Mischa en Savas. Beiden geven dezelfde antwoorden, als op=op, al uitgeleverd aan iemand anders, en geen enkel inhoudelijke reactie op mijn mails, steeds afgesloten met een gemakkelijk excuus.
Beiden zijn ook niet op de hoogte van de algemene voorwaarden, en wat er dient te gebeuren indien niet meer leverbaar.
Ik ben zeer ontevreden over deze gang van zaken, medewerkers zijn kortaf en niet goed op de hoogte en zeker niet servicegericht.
De overeenkomst die ik heb met Mycom betreft de koop van een laptop wordt gewoonweg niet nagekomen.
Gewenste Oplossing:
Levering van de door mij bestelde laptop, of een met dezelfde specificaties voor dezelfde prijs.

