Klacht: Dat is pech, bestelling weg?

JaniceSpierenburg op 13 maart 2016 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

MiniInTheBox.com klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 maart 2016

Een klant van MiniInTheBox.com heeft op 30 januari een melding ontvangen dat drie van de vier bestelde hoesjes zijn verzonden, maar heeft tot nu toe slechts één hoesje ontvangen. De klant maakt zich zorgen over de status van de andere twee hoesjes en uit frustratie over het ontbreken van contactinformatie op de website voor directe communicatie.

Mijn Klacht:

Goedenavond, ik heb 30 Januari van miniinthebox ontvangen dat mijn drie hoesjes van de vier die ik besteld had verzonden werden. Nu heb ik 1 hoesje ontvangen. Het laatste hoesje word nu blijkbaar verzonden dus ik hoop dat die een deze dagen weer binnen komt alleen nu heb ik geen idee waar die andere twee zijn gebleven… 30 januari verstuurd en nog niet in huis. Zie dat mijn bestelling in drie etappes gebeurd, dat is prima maar ik verwacht wel dat ik ze allebei nog een keer binnen krijg voordat ik alweer een andere telefoon heb.

Beetje jammer dat er nergens een telefoonnummer of emailadres opstaat en dt het via deze site moet.

Zou het leuk vinden als mijn hoesjes binnen komen.

Met vriendelijke groet

Janice Spierenburg

Gewenste Oplossing:

Als me hoesjes er zijn..

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM