Klacht: Meer kosten met reizen gisteren.

MichaelHulsman1976 op 12 december 2020 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 december 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste MichaelHulsman1976, Ik vind het vervelend te vernemen dat je reis niet naar verwachting is verlopen. Helaas waren dit voor ons ook onverwachte omstandigheden. Je restitutieverzoek kan ik via deze weg niet in behandeling nemen, dit kun je doen via...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 12 december 2020

Na een vertraagde busreis door een gaslek, heeft de reiziger langer moeten wachten op verschillende lijnen van Arriva, wat resulteerde in een vertraging van anderhalf uur. Hierdoor heeft de reiziger ook extra kosten moeten maken op de OV-chipkaart. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte Heer/Mevr van Arriva,
het volgende probleem was na mijn werk op lijn 21 aan het wachten en in Bocholtz voorlaaste halte ging de bus niet verder omdat er een gaslek was op Banegheide,Dus weer trg naar Simpelveld en daar 3kwartier gewacht in de kou op lijn 58 naar Gulpen en in Gulpen nog eens moeten wachten op lijn 350 naar Aachen.Normaal was ik 17uur thuis en gisteren om 18.30uur en ben ook nog eeens meer geld op mijn Ov chipkart kwijt.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als er een vergoeding tegenover staat voor het reizen en het lange wachten in de kou.Bij voorbaat dank.
Met vriendelijke groeten
Michael Hulsman

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 12 december 2020 om 14:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste MichaelHulsman1976,

Ik vind het vervelend te vernemen dat je reis niet naar verwachting is verlopen. Helaas waren dit voor ons ook onverwachte omstandigheden.

Je restitutieverzoek kan ik via deze weg niet in behandeling nemen, dit kun je doen via het contactformulier op onze website: https://www.arriva.nl/consumenten/service-contact/contact-met-arriva-1/contactformulier-1.htm.

Excuses voor het ervaren ongemak. Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland.
Met vriendelijke groet,
Resh
Medewerker Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door MichaelHulsman1976
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten