Klacht: foute reclame

feisal op 19 december 2014 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 19 december 2014

Een klant heeft een klacht ingediend tegen MediaMarkt vanwege misleidende communicatie over een besloten dag op 17 december, die in werkelijkheid voor iedereen toegankelijk was. Daarnaast werd beloofd dat bezoekers koffie en gebak zouden ontvangen, maar dit bleek niet te zijn verstrekt.

Mijn Klacht:

ik heb een klacht over media markt omdat we thuis een brief hadden gekregen met de mededeling dat het een besloten dag zal zijn op 17 december helaas was het niet geval het was gewoon voor iedereen toeganlijk , plus het feit dat ze hebben gezegd dat we koffie zouden krijgen en gebak we hebben niks gekregen .

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als dit niet meer zal gebeuren een foute reclame

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM