ik heb een maand geleden. ik heb een laptop gekocht,de verbinden van wifi is echt slecht, ik bracht mijn laptop naar reparati diensten van mediamarkt van Eindhoven .
Ik gaf mijn laptop en morgen kreeg ik terug mijn laptop maar mijn... Lees meer
Ik heb een bestelling (een mobiele telefoon + verlengen van abonnement) bij Mediamarkt webwinkel geplaatst. Ik heb deze bestelling geannuleerd tijdens de bezorging (03.08.2016).
Ik heb 5 keer naar Mediamarkt gebeld en 5-6 e-mail gestuurd. De bestelling is nog niet geannuleerd!... Lees meer
Ik had een vraag over de Ipad die wij afgelopen weekend gekocht hadden, heb 2x proberen te bellen en heb 26 min in de wachtrij gestaan per keer (kreeg iedere keer hetzelfde bandje : op dit moment zijn alle medewerkers... Lees meer
Na al van Nieuwegein naar Amersfoort te zijn gestuurd, vanwege het niet willen/kunnen opzoeken van een factuur waarvan datum en tijd bekend zijn, heb ik ruim drie kwartier kunnen wachten op slechte stoelen voordat er überhaupt personeel beschikbaar was om... Lees meer
Op advies van een medewerker heb ik de canon 1300d aangekocht. Volgens de medewerker van Mediamarkt was deze camera vergelijkbaar met de Nikkon d3300. Omdat de Canon een wifi functie heeft en de Nikkon niet, was het advies van de... Lees meer
Color Laserjet Pro MFP M176n gekocht via outlet, goeie prijs maar op de site stond dat er 4 toners in zaten (origineel via HP ook geleverd met 4 toners).
Echter zaten deze er niet in, niet gemeld op de site en... Lees meer
Mijn schoonzusje heeft een laptop gekocht in de winkel van de mediamarkt en contact afgerekend. Deze bleek thuis geen dvd-speler te hebben (wat wel geadverteerd was in de winkel).
Ze kreeg daar onder protest de waarde van de laptop terug... Lees meer
Op 10 juli hebben we een nieuwe Samsung Pro tablet aangeschaft bij Media Markt Den Bosch. Na respectievelijk een batterijprobleem (fabricagefout), een softwarefout en een beschadiging (na reparatie ontstaan) hebben we na meer dan 2 maanden onze tablet nog steeds... Lees meer
Op 29 augustus 2015 heb ik een tv gekocht bij de Media Markt, prima tv voor een mooie prijs. Echter bij het verplaatsen hiervan is er een kleine barst ontstaan links onder op het scherm. Dit belemmerd een gedeelte van... Lees meer
Er is maar een medewerker beschikbaar voor de klante service terwijl de rest van het personeel weinig te doen heeft. Wachten duurt meer dan een uur. En dat 2 keer, bij het brengen en afhalen van de reparatie.
Lees meer