Klacht: verwijderen van mijn advertentie.

AngeliqueBolk op 26 juni 2014 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn advertentie werd verwijderd omdat deze in een verkeerde rubriek zou staan. Echter aanbieders van dezelfde producten staan ook in deze rubriek. Ik vraag er naar. Blijkt dat er een melding is gemaakt dat ik in de verkeerde rubriek zou staan. Ik wijs helpdeskmedewerker wederom op het feit dat al deze producten in deze rubriek staan. Sterker nog er staan zelfs twee topadvertenties bovenaan. In totaal staan er 17 aanbieders van hetzelfde product als dat ik aanbied in deze rubriek.

Gewenste Oplossing:

Wanneer Marktplaats haar handelswijze naar mij corrigeert en er alles aan doet om haar regels voor iedereen, topadverteerder of niet, van toepassing te laten zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM