Klacht: Verwijderen account louche verkoper

Angel010 op 07 mei 2018 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 7 mei 2018

Een gebruiker heeft 1450 euro verloren aan een verdachte verkoper op Marktplaats en heeft dit gemeld bij het platform. Ondanks het doen van aangifte, blijft de verkoper actief adverteren, wat frustratie oproept bij de klager.

Mijn Klacht:

Na 1450€ te zijn kwijt geraakt aan een louche verkoper via Marktplaats heb ik hier melding van gemaakt bij Marktplaats.
Ik moest eerst aangifte doen, want dan zou het account verwijderd worden.
Ik heb aangifte gedaan tegen deze louche verkoper, maar omdat hij een zielig verhaal heeft opgehangen mag hij blijven adverteren…..

Gewenste Oplossing:

Als zijn account permanent verwijdert wordt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM