Klacht: vernieuwde Marktplaats 3x niks

Alfa Romeo op 11 maart 2013 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 maart 2013

Een zakelijke adverteerder op Marktplaats uit zijn onvrede over de vernieuwde website, die volgens hem niet verbeterd maar verslechterd is. Hij merkt op dat zijn betaalde advertenties moeilijk te vinden zijn en dat het aantal offerte aanvragen met 90% is gedaald, wat hem doet twijfelen aan de effectiviteit van de veranderingen.

Mijn Klacht:

Beste Marktplaats

Ik vind uw vernieuwde Marktplaats site echt en dan echt 3x niks en niet verbeterd.
Eerder verslechterend. ik ben al ruim 7 jaar een zakelijke adverteerder en ik blijf adverteren, maar dit gaat echt boven alles.

want ik geloof dat dit een enorme fout moet zijn geweest van marktplaats.

ik zal gerag de jongens willen spreken die dit in elkaar hebben geritseld.

mijn betaalde advertentie in de rubriek diensten kan niet gevonden worden en LET OP ik heb er 9 betaalde advertenties en dat te weten een SUCCES advertenties zoals marktplaats t beweert.
heb geen bezwaar de de advertentie duurder zijn geworden maar t moet wel doel treffend zijn en dat zijn ze zeer zeer zeer zeker niet meer.
door de verandering zijn de offerte aanvragen met 90% gedaald en ik kan u verzekeren dat t niet aan ons ligt want we hebben 77 goede beoordelingen in de rubriek diensten

– de site filtert niet meer als vroeger op trefwoorden.
– ik kan niet meer een advertentie plaatsen als gezocht.
– ik kan gezochte advertentie niet apart filteren.
– Ik kan niet meer uitgebreid zoeken in een groep
– ik krijg geen waarschuwing meer dat de vervolg betaling automatisch afgeschreven wordt.
– ik krijg geen verzoekbericht of ik wel on niet verder wil blijven adverteren, NEE t is meteen kassa, boter bij de vis.

beste Marktplaats
Ik hoop echt dat de oude versie gewoon weer terug komt en mijn kritiek is in positieve zien bedoeld ik hoop dat u hieraan wat zult en kunt doen.

van trouwe adverteerder,

Alfa Romeo Motoren Service . uit Almelo

Gewenste Oplossing:

dat de oude versie gewoon weer terug komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM