Klacht: Verbetering is verslechtering bij Marktplaats

NVTnietvantoepassingNVT op 18 november 2012 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een aantal functies zijn weggehaald waaronder de uitgebreid zoeken functie die ik vaak gebruikte. Je kan niet meer instellen hoeveel resultaten er worden getoond per pagina en de fotogalarij is al helemaal een flop aangezien het aantal foto’s per rij verschilt en niet even groot van formaat zijn. De lay-out is onoverzichtelijk, en onhandig.
Waarom een succesformule veranderen als het succesvol is? De zogenaamde verbetering van Marktplaats is een achteruitgang!

Gewenste Oplossing:

De oude versie van Marktplaats weer beschikbaar stellen, bijvoorbeeld door een keuze tussen de oude- en nieuwe versie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM