Klacht: Opgelicht gelijk oversteken.

1Graagopgelost op 09 augustus 2019 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Marktplaats klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 augustus 2019

Een gebruiker van Marktplaats heeft een klacht ingediend over een bestelling die niet correct werd afgehandeld. Na aanvankelijke bevestiging van verzending ontving de klager een leeg brievenbuspakje en kreeg geen adequate ondersteuning van de klantenservice, terwijl de verkoper zonder problemen werd uitbetaald. De klager beschrijft de klantenservice als dramatisch.

Mijn Klacht:

Had op marktplaats iets besteld wat niet door de brievenbus past en vrij groot is. Allereerst wordt er gezegd dat het verzonden is. Bleek dit echter niet zo te zijn en na aandringen van mij werd er pas daadwerkelijk wat verzonden. Vervolgens kreeg ik een leeg brievenbuspakje die leeg was. Direct contact opgenomen met marktplaats dat ik opgelicht ben en bewijs heb dat hij niks heeft verstuurd in de envelop. Vervolgens wordt de koper zonder enige moeite uitbetaald. DRAMATISCHE KLANTENSERVICE!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug en marktplaats moet iets veranderen aan hun systeem.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM