Mijn Klacht:
Via de chatbox van marktplaats proberen een beoordeling van een verkoper te herzien, maar heb hierover totaal niet met een menselijke operator in contact kunnen komen, omdat men slechts via een soort computerrobot op vragen van klanten reageert.
Gewenste Oplossing:
Tja, men wil natuurlijk met iemand van een winkel of 'dit handelsplateau' over wensen en klachten kunnen communiceren. Zoiets noemde men in West Europa over 't algemeen een democratisch recht.
Wanneer ik bv vroeger een bedrijf wilde starten, diende ik als manager - uitbater rekening met mijn klanten te kunnen houden en ze van adviezen kunnen voorzien. Zonder service apparaat of enige kennis over handelswaar, kon je eigenlijk niet eens een firma starten. Ik heb zelf de opleiding café - aanverwant bedrijf gedaan, waar ik o.a. over communicatie - rechts - en wetskennis leerde. Is er anno 2019 dan geen enkele basiskennis meer op 't gebied van handel - inkoop of klantenbehandeling nodig?
Gaat er bij Marktplaats in deze... of bij een verkoper eens iets totaal verkeerd, dan kan men vervolgens nergens op terugvallen.
De digitale vooruitgang heet dan zoiets...
Echter: Op zo 'n manier behandeld te worden wenst niemand toch?

