Klacht: Marktplaats vernieuwing na enkele maanden

Hemp op 30 januari 2013 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 januari 2013

Een gebruiker van Marktplaats ervaart problemen met de vernieuwde website, die na enkele maanden nog steeds niet naar behoren functioneert. De site werkt niet goed met de browser Opera en biedt geen mogelijkheid om afstand in te vullen. De overvloed aan advertenties en cookies leidt tot een afname in het gebruik van de site.

Mijn Klacht:

Het blijft ukkelen met de vernieuwde site.
Nu al enkele maanden actief maar het is nog steeds 3x niks.
Werkt niet met Opera Geen afstand meer in te vullen.
Heel veel ads en cookies.
Ik maak er steeds minder gebruik van, net als Ebay overigens waar ongeveer tegelijkertijd een andere engine achter gezet.
Ik ben er helemaal klaar mee.
Kan hier niet mee werken.

Gewenste Oplossing:

Draai de klok maar een jaartje terug qua software.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM