Klacht: Heb bij marktplaats via oversteken betaald en de tegen partij heeft het geld al gehad voordat het oversteken plaats vond

Steveeoo op 31 mei 2018 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 31 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb bij marktplaats via oversteken betaald en de tegen partij had het geld al binnen het afgesproken tijd van 7 dagen dat marktplaats aan geef , marktplaats zeg dat ze het geld niet uitbetalen na 7 dagen en dat is nu wel gebeurd , nu heb ik een eerlijke persoon van wie ik het gekocht heb en kan mijn spullen nog halen , maar ze zijn slecht te bereiken om mijn te antwoorden op hoe dat is gegaan

Gewenste Oplossing:

Als ze mij spoedig contacten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM