Klacht: Bij herhaling niet afgehaald!

W.J.(wim) de Wit op 06 november 2015 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 6 november 2015

Een adverteerder op Marktplaats, die al negen jaar actief is, heeft herhaaldelijk een gratis radio cassette recorder niet afgehaald, ondanks eerdere toezeggingen. W.J. de Wit vraagt het platform om deze persoon aan te spreken op zijn onfatsoenlijke gedrag.

Mijn Klacht:

Bij herhaling heeft deze adverteerder, die al 9 jaar actief is, maar geen fatsoen kent ondanks toezeggingen de GRATIS radio cassette recoder
ondanks toezeggingen niet afgehaald.
Betreft: julioabichac via Marktplaats :

Ik verzoek U deze ‘heer’ op zijn onfatsoenlijke handelwijze aan te spreken
Dank U
vriendelijke groet
W.J.de Wit

Gewenste Oplossing:

Laat deze 'heer' weten dat wij zo niet met elkaar omgaan!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM