Klacht: Advertenties blijven verwijderd worden.

Meneer de uil op 22 maart 2016 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 22 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer netjes met alle benodigde informatie en foto’s een PS4 te verkopen, maar mijn advertentie wordt continu verwijderd zonder enige reden. Dit sinds ik biedingen afgewezen heb die gewoon 50% onder mijn vaste prijs binnenkwamen ondanks dat in de advertentie duidelijk staat dat ik een vaste prijs hanteer. Vervolgens ga ik dan mailen naar Marktplaats zelf en naar de pagina op Facebook van Marktplaats, maar zij vertikken het om te reageren. 12x in 2 dagen tijd! Terwijl ik me aan iedere regel hield. Het was ooit een fijne website, maar nu volkomen doorgeslagen en waardeloos!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik tevreden ben? Als zij netjes reageren, het goed maken, en hun excuses aanbieden. Tevens zou ik graag willen weten wat ik in hun ogen verkeerd gedaan zou hebben!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM