Klacht: Service

Mapro op 23 maart 2020 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Lyca mobile klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 23 maart 2020

Een klant heeft op zaterdag beltegoed gekocht bij AH in Eindhoven, maar kan dit tot nu toe niet gebruiken. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, blijft de klant zonder hulp en vraagt om een oplossing.

Mijn Klacht:

Ik heb Zaterdag 2 beltegoed gekocht bij AH in Eindhoven.Tot vandaag kan ik nog steens niet opwarderen.Ik bel klantenservice blijf ik uren aan de lijn niemand sta me de woord.Ik betaal voor iets ik wil het kunnen gebruiken.Als jullie kontakt met mij wil nemen op dit nummer 0686367008.Ik hoop jullie voldoende te hebben geïnformeerd.Met Vriendelijke groet M.J.Bernadina

Gewenste Oplossing:

Als di probleem opgelost wordt

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie