Mijn Klacht:
Ik vond nog een oudere emballage bon terug, nu 9 mnd oud van €3,80
Deze geprobeerd in te leveren bij de betreffende winkel, maar de kassa wilde de bon niet scannen. De cassiere gaf aan dat de bon te oud zou zijn, de inlevertermijn wist ze niet, maar gokte 2 of 3 maanden.
Later vertelde een leidinggevende hetzelfde.
Ik heb contact opgenomen met LIDL via Whatsapp en daar werd een termijn van 30 dagen gegeven. Een vervolg vraag werd niet binnen 2 dagen beantwoord en ik ben het na 4 dagen Whatsapp, waarbij ik 3 berichten heb mogen ontvangen binnen 2 min en de rest uit wachten bestaat ben ik daar wel klaar mee.
Ik heb zelf wat huiswerk gedaan en kwam tegen dat een vordering bij een winkel een standaard verjaartermijn heeft van 5 jaar en dat deze ten hoogste kan worden ingeperkt tot 1 jaar. En doordat de LIDL later 30 dagen noemde, is er van inperking geen sprake en dus is het termijn mijns inziens 5 jaar.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als er een policy update plaats vind bij LIDL en dit naar alle filialen wordt gecommuniceerd, zodat ik mijn bon ter plaatse kan inleveren.
Ik wil geen waardebon of andere persoonlijk oplossing, LIDL zit hier stelselmatig fout en dat moet worden rechtgezet.


