Klacht: Lidl plus app.

joheza op 21 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten

Lidl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 21 september 2021
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 21 september 2021

Een gebruiker van de Lidl Plus app ondervond problemen na een update, waarbij de app aangaf niet compatibel te zijn met een HTC telefoon. De gebruiker vindt het onacceptabel dat de functionaliteit van de app afhankelijk is van het telefoonmerk en verzoekt om een reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik maakte gebruik van de Lidl plus app. Er werd gevraagd om een update. Nu geeft de app aan dat hij niet compatibel is voor een HTC telefoon. Dit vind ik niet kunnen, het kan toch niet zo zijn dat het afhankelijk is van een telefoonmerk als je gebruik wil maken van de acties. Graag een reactie. Vriendelijke groet Johanna Zandman.

Gewenste Oplossing:

Dat ik de app weer kan gebruiken op mijn HTC.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lidl

Heeft op 21 september 2021 om 16:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer