Klacht: Jet gum

C P V op 02 februari 2024 over Lidl in de categorie Supermarkten

Lidl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 2 februari 2024
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 2 februari 2024

Een klant van Lidl uit zijn teleurstelling over het niet meer verkrijgbaar zijn van de Jet Gum Euka Menthol Strong kauwgom. De klant waardeert de oude variant vanwege de lange smaak en het feit dat deze niet aan de tanden plakte, terwijl de nieuwe kauwgom als minder fris en plakkerig wordt ervaren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

helaas helaas, is de fantastische Jet Gum Euka Menthol Strong kaugom niet meer verkrijgbaar. De superhandige zakjes met de mintgroene kaugom had lang en sterke smaak, en plakte niet aan de tanden. De nieuwe kaugom is lang zo fris niet, en plakt.
Super jammer!

Gewenste Oplossing:

De ouderwetse Jet Gum EUKA MENTHOL STRONG suikervij kaugom weer terug in de winkel. En weg met die onhandige grote en dikke potjes, die niet in een tas of jaszak passen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lidl

Heeft op 02 februari 2024 om 09:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer