Ik kocht 2 pakjes scheermesjes. Op het schap stond 4.79 euro. Bij de kassa werd 5.99 euro gerekend. Ik heb dat aan gegeven aan de cassiere . Zij is meegelopen en zij heeft gezien dat op het schap staat 4.79.... Lees meer
Hallo. Heb vandaag 19 maart '17 een appelmoespot geopend, en zag meteen schimmel in de pot zoals u ziet op de foto terwijl de houdbaarheidsdatum 01-06-2019 is. Dat lijkt me niet de bedoeling!
Graag omtvang ik uw reactie hierop!
Mt vr gr... Lees meer
Wij hebben hier in Amsterdam op de Allebeplein een nieuw Lidl en het is nu er zo, dat man niet eens meer telefonieren kan. Ik rij een Scootmobiel en ben bovendrein nog vergeetachtig. Ik moet altijd met mijn Vrouw bellen,... Lees meer
aanbieding vanaf donderdag 16 maart rododendronmix. Ik ben vanochtend na 8 km te hebben gefietst naar de Lidl gereden om deze aanbieding te halen en tot mijn stomme verbazing was de aanbieding uitverkocht. Bij navraag filiaalleider werd mij gezegd dat... Lees meer
Lidl uit de Statenjachtstraat in de Banne...,schaam je diep !!!
Hoe halen jullie het in je hoofd om een 72 jarige klant (mijn mams !) zo te behandelen ! Schande !!!
Schande dat er geen winkelkarren beschikbaar waren , dat is al... Lees meer
op de postcode 3871CB en omgeving word er al 2 maanden geen folder verspreid. jullie betalen hier wel voor en het kost u klanten.
ik zou contact opnemen met de verspreider van deze regio Lees meer
Ik denk koop de vaatwastablet van Lidl eens, want is beste keus consumentenbond, maar heb nu al 3 x gewassen en ze lossen niet op. Ben nu op Internet aan het zoeken, maar moet je nu dat plastic eraf halen?... Lees meer
Heb half jaar geleden een scheerapparaat van lidl gekocht en rond eind januari begon met herrie 2 februari terug gestuurd via lidl naar fabrikant in duitsland en nog geen antwoord en geen leenapparat thuis gekregen.
Lees meer
Vandaag een pak val geopend houdbaarheidsdatum tot 18 maart, bij de eerste lepel al een vreemde smaak een benzine achtige geur en smaak hangt er in?
Dit is me een paar maanden terug ook overkomen met de zelfschep caswenoten! ... Lees meer
.... kassa erbij.
Nou, vergeet het maar! Lees meer