Klacht: Zool totaal afgesleten na een maand dragen

Pascale.van.Doorn op 19 januari 2012 over le coq sportif in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 19 januari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb van een vriendin een leuke Le Coq Sportif sneaker (hoog model in zwart met zilver / brons streep) gekregen. Ze lopen heerlijk, maar ik draag ze niet dagelijks. Nu ontdekte ik van de week dag in de ‘hak’ de hele zool weg is en ik zo in de onderkant van de schoen kijk. Een aantal ‘ruiten’ is reeds zichtbaar, van beide schoenen.
Ik heb zoiets nog nooit meegemaakt en al helemaal niet na zo’n korte periode van dragen. Daar ik ze kado heb gekregen, heb ik geen bon of winkel paraat. Ik wend me dus graag tot jullie. Ik heb overigens ook via het contactformulier deze klacht ook bij Le Coq Sportif neergelegd, maar -nog- niets vernomen. Ik hoop dat jullie iets voor mij kunnen betekenen. Met dank en vriendelijke groet, Pascale van Doorn

Gewenste Oplossing:

Nieuwe (andere) schoenen!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM