Klacht: Sigaretten topjes vallen eraf

BiancaSmits op 21 april 2018 over L and M in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf L and M
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 21 april 2018

Een klant van L and M ervaart problemen met de sigaretten, waarbij de topjes regelmatig loskomen. Dit gebeurt met bijna de helft van de sigaretten in een pakje van 35 stuks, wat leidt tot ontevredenheid over de kwaliteit, vooral gezien de prijs van 10 euro per pakje.

Mijn Klacht:

Ik rook al jaren lm sigaretten maar de laatste 2 maanden telkens last dat de topjes eraf vallen .ik rook de box van 35 stuks en daarbij is het bijna vd helft ervan dat ze er gewoon afvallen ook lijkt t wel of de sigaretten heel los gedraaid zijn. Ik vind dit zeer teleurstellend aangezien een pakje 10 euro kost en ik hier niet tevreden over ben .

Gewenste Oplossing:

Ik zou het zeer fijn vinden als hier een oplossing voor komt zodat ik lm blauw kan blijven roken en niet hoef over te stappen op een ander merk . Ik vind dat LM ook wel tegemoet mag komen dmv een vergoeding in de trant van een gratis slof sigaretten voor de geleden schade.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM