Klacht: winkels waren dicht op extra koop woensdag in Nijmegen

connexxion-breng op 09 juli 2019 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 9 juli 2019

Op 3 juli 2019 waren drie Kruidvat-winkels in Nijmegen gesloten tijdens een extra koopavond. Een klant wilde een horloge kopen dat in de aanbieding was, maar kon het product niet vinden omdat de winkels in de Molenpoort, Burchstraat en Heselstraat gesloten waren. De klant had eerder al geprobeerd om het horloge te kopen in een andere Kruidvat-winkel, maar deze was ook uitverkocht.

Mijn Klacht:

3 kruitvat winkels waren gesloten op de koop woensdag van 3 juli 2019 in Nijmegen het gaat om de winkels in de molenpoort, in de burchstraat en de heselstraat op deze avond wilde ik een horloge kopen die de helft van de prijs zou zijn ik was bij kruitvat geweest op de molenweg maar daar was hij uitverkocht 1 andere kruitvat in het centrum had hem ook niet meer dus ging ik na deze andere die waren gesloten ik heb dat aan gegeven bij de kruitvat in het centrum het ging om een horloge van 4,99 die was nu de helft 2,50

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik antwoord krijg waarom deze winkels dicht waren en dat ik het horloge als nog kan krijgen voor die prijs van 2.50 maar dan op een andere dag als dat mogelijk zou zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM