Klacht: uit winkel gezet heel onvriendelijk

corinneS op 21 augustus 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 21 augustus 2022

Een klant van Kruidvat heeft een klacht ingediend over de onvriendelijke behandeling die zij ontving toen zij met haar puppy de winkel wilde betreden. Ondanks dat er geen duidelijke aanwijzing was dat honden niet zijn toegestaan, werd zij door een medewerker agressief verzocht de winkel te verlaten. De klant vroeg om verduidelijking, maar kreeg geen bevredigend antwoord.

Mijn Klacht:

uit winkel gezet heel onvriendelijk

Beschrijving van uw Klacht

er is mij vanochtend heel onvriendelijk de toegang tot de winkel ontzegt, omdat ik mijn puppy mee had. er stond geen sticker op de deur dat de hond niet toegestaan was. Ik had dit van te voren goed gecontroleerd. een medewerker vroeg mij vrij agressief het pand te verlaten omdat ik een hond bij me had. Ik vroeg aan de medewerker hoe had ik dit kunnen weten als er geen sticker aan de deur hangt…? Medewerker loopt aan en schreeuwt wel dat ze met haar rug naar me toe van me weg loopt: en ik mag u toch niet toelaten en er hangt een sticker misschien niet goed zichtbaar voor u bij de deur!! Bij het naar buiten lopen heb ik de deur en ingang nog eens gecontroleerd en een andere medewerker die buiten stond gevraagd waar de sticker was. Die was er niet want die stickers vlogen er snel af… mijn klacht gaat over de agressieve communicatie van de desbetreffende medewerker kruidvat deurne wolfsberg 19-08-2022 8:35. Als het niet wenselijk is dat een hond naar binnen gaat, is het gebruikelijk een sticker te hebben. Dat ik daardoor niet kan weten dat de hond niet welkom is en meteen zo agressief en respectloos behandeld werd vind ik echt niet hoe een medewerker van een winkel zich dient te gedragen. Daarbij komt ook nog dat het geschreeuw naar mij, natuurlijk ook schadelijk is voor de socialisatie van mijn pup. Ik woon nog maar kort in deurne, maar gezien mijn ervaring van vandaag, ben ik voortaan van plan om naar de etos in deurne te gaan, daar werd ik om 9:00 hartelijk ontvangen. mijn puppy kreeg knuffeltjes, het was een heel leuk socialisatie uitje. ik merkte wel dat ze door het geschreeuw van de kruidvat meid op het begin nog wat onzeker was… ondanks dat we een tijd buiten gezeten hadden. Dat laat wel zien dat ze een behoorlijk negatieve ervaring had opgedaan in de kruidvat. Is dit de ervaring die mens en dier moeten op doen in jullie organisatie?

Gewenste Oplossing

op de deur/ bij de ingang een verboden toegang honden sticker ophangen. een aantekening in het dossier van de medewerker en een plan hoe haar communicatieskills te verbeteren. verder geen idee wat een oplossing kan zijn, zoals ik al hierboven schreef, de etos was zo’n warm bad vergelijken met het kruidvat, dat ik niet verwacht nog ooit het kruidvat deurne wolfsberg binnen te stappen.

Gewenste Oplossing:

bovenstaand

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door corinneS
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM